O nas

Szanowni Państwo,

Specjalistyczny portal GrzałkiElektryczne.pl obsługujący zarówno odbiorców hurtowych jak i detalicznych specjalizuje się przede wszystkim w dostępne "od ręki" (z magazynu) produkty z obszaru grzejnictwa elektrycznego. Ofertę uzupełniono możliwością wyprodukowania grzałek zgodnie z potrzebami Klienta - grzałki na zamówienie.

W ofercie znajdą Państwo pojedyncze elementy grzejne, zespoły grzewcze wyprodukowane na bazie elementów rurkowych, jak również innego rodzaju asortyment określany słowem "grzałka" tj. promienniki podczerwieni, grzałki silikonowe, grzałki ceramiczne, przewody grzejne, grzałki PTC, patronowe...

Choć GrzałkiElektryczne.pl jest swieżą pozycją na rynku to jednak wiedza i wieloletnie doświadczenie zdobyte przez nasz zespół pozwala profesjonalnie rozwiązać problemy i zaoferować optymalne produkty. Ponadto stworzenie dynamicznej młodej ekipy obsługującej realizację zamówień oraz przygotowanie ofert skutkuje szybką i bezproblemową obsługą Klienta.

W pozycjach dostępnych w sklepie GrzałkiElektryczne.pl znajdą Państwo grzałki produkcji własnej, innych producentów, jak również asortyment sprowadzany na zamówienie. Mamy nadzieję, że tak szerokie podejście do przygotowanej oferty pozwoli Państwu szybko znaleźć poszukiwane grzałki.

Zespół GrzałkiElektryczne.pl